Botki damskie w stylu boho

Boho, czyli bohemy to styl, który uwielbiają nie tylko aktorki i celebrytki, ale wszystkie kobiety na całym świecie. Ciekawe, oryginalne outfity uzupełnione o botki damskie można zaobserwować latem, kiedy pogoda sprzyja eksperymentom i zabaw modą. Charakterystyczne dla stylu boho jest wygoda, swoboda oraz wykorzystanie elementów hipisowskich lub cyganerii. Wybierając go na co dzień koniecznie musisz dobrać do niego botki damskie, które są jego nieodzowną częścią. Ponadto królują w nim falbany, kwiaty, motyw etniczny, lekkie zwiewne materiały, jeans oraz skóra. Styl boho jest luźny, swobodny oraz bardzo wygodny. Utrzymany jest również w ciepłej, jasnej kolorystyce, bogatej w żywe, ale nie jaskrawe odcienie. Znaczącą rolę odgrywają tu również odpowiednie dodatki, jak biżuteria, pasek, torebka oraz botki damskie, a modne, wygodne modele znajdziesz na www.botki.pl.

Botki damskie do kostki czy ponad nią?

Z pewnością nieraz zastanawiałaś się jaką wersję wybrać – botki damskie do kostki czy ponad nią? Wszystko zależy od tego do czego chcesz je nosić. Botki damskie za kostkę fajnie łączą się z dopasowanymi spodniami, natomiast druga wersja butów idealni pasuje do różnego rodzaju spódnic oraz sukienek. Obuwie tego typu jest wygodne i doskonale uzupełni każdą stylizację. Warto pamiętać, że botki damskie za kostkę mogą wizualnie skracać nogę, szczególnie jeśli jesteś osobą o niskim wzroście, dlatego wybieraj te modele, które będą się prezentować korzystnie na Twoich nogach, zapraszamy na www.botki.pl.

Sznurowane botki damskie

Jednym z chętniej wybieranych przez kobiety wariantów są sznurowane botki damskie, które pozwalają stworzyć elegancką, jak również casualową stylizację. Możliwości masz naprawdę wiele by skomponować modny i wygodny look. Czarne, szare, brązowe noś sznurowane botki damskie jakie tylko chcesz oraz z czym tylko chcesz, a wiele stylowe modele dostępne są na www.botki.pl.